Pediatr Lovosice - MUDr. Jiří Kožíšek

Pediatrická ordinace v Lovosicích


I nemocné dítě se dokáže usmívat – MUDr. Jiří Kožíšek, Lovosice

Čekárna a ordinace u lékaře by měla působit na dítě pozitivně. Pokud přijdete s dítětem do čekárny, kde nebude žádné pořádné vybavení, bude vám zima, kolem vás holé zdi, zřejmě nebudete chtít ani vědět, co vás čeká dále.
Pojďte si k nám zpříjemnit den, i když je vaše dítě nemocné. Chcete přece pro své dítě, jen to nejlepší. Ordinace pro děti a dorost – MUDr. Jiří Kožíšek, praktický dětský lékař Lovosice, vás v péči neodmítne. Lékař je ochoten v případě potřeby přijet i k vám domů, což svědčí o jeho velké ochotě a plném pracovním nasazením i mimo jeho ordinační hodiny. V čekárně a ordinaci váš čeká moderní vybavení, které je doplněno o řadu zajímavých předností, které jistě u běžného praktického lékaře nenajdete.

Recepce je na úrovni, s milou obsluhou, zakoupit si zde pro své dítě lze kojenecké zboží, ale i hračky, které jsou hygienicky a zdravotně nezávadné. Čas v čekárně, který strávíte před vyšetřením vašeho dítěte, si zkrátíte pohádkou, u které si odpočinete i vy. Mluvící hlas, který děti slyší z televize, je uvolní a napětí tak nemá šanci. Dítě je připravené na vyšetření a tolik se nebojí. Jistě sama víte, že uklidnit dítě se kolikrát nedaří ani vám doma samotné. Tím, že zůstanete i vy klidná, nebudete nervózní, na dítě nepřenesete žádné negativní emoce. Naopak, budete mu oporou a ucítí z vás jen to dobré.

MenuMUDr. Jiří Kožíšek

praktický dětský lékař v Lovosících
Adresa:
Školní 1
410 02 Lovosice

tel.: 416 53 24 22
mudr.jirikozisek@seznam.cz